Fotografia aranżowana – potencjał na sukces

Realizacja aranżowanych sesji zdjęciowych produktów jest zdecydowanie większym wyzwaniem kreatywnym niż typowa sesja packshotowa. Fotografia aranżowana pomimo tego, że daje dużo większą przestrzeń do realizowania wizji artystycznych, to nadal musi przede wszystkim spełnić oczekiwania i potrzeby Klienta.

Doświadczenie i zaufanie zawsze procentują

Fotografia aranżowana pozwala osiągać zachwycające efekty. Dzięki naszemu doświadczeniu i artystycznemu podejściu do fotografii produktowej tworzymy zdjęcia prezentujące produkty w sposób profesjonalny i wyróżniający się. Ta kombinacja pozwala nam również eksperymentować i proponować nietypowe rozwiązania czy zaskakujące formy, które na pewno wymagają dużego zaufania od zleceniodawcy.

fotografia aranżowana - studio poniekąd

Doskonałym przykładem pełnego zaufania Klienta, którym zostaliśmy obdarzeni podczas realizacji takiej sesji, jest współpraca z marką Perya. Po przygotowaniu serii zdjęć produktowych packhotproducent ręcznie wykonywanych świec, powierzył nam przygotowanie sesji, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje nowe zestawy świec i dodatków.

fotografia aranżowana Warszawa
packshot zestawu prezentowego

Stały kontakt i raportowanie postępów

W przypadku współpracy z Perya otrzymaliśmy pełną swobodę co do wizji kreatywnej tej sesji. Tak duże zaufanie zawsze jest dla nas nobilitacją, ale również olbrzymią motywacją do przygotowania czegoś wyjątkowego. Niezależnie od zaufania, jakim obdarza nas Klient, zawsze pozostajemy w stałym kontakcie. Prezentując nasze propozycje aranżacji, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, aby w 100% wypełnić postawione przed nami oczekiwania.
W przypadku współpracy z Perya kolejny raz z pełnym przekonaniem możemy mówić o rozumieniu się bez słów. No i oczywiście obustronnym zadowoleniu z efektów sesji.

Przy okazji sesji aranżowanej, wykonaliśmy również kolejne zdjęcia typu packshot, aby jeszcze lepiej zaprezentować poszczególne elementy zestawów.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego studia. Jeżeli chcesz zaprezentować swój produkt na zdjęciach w równie nietuzinkowej aranżacji zachęcamy do przesłania briefu.

Więcej blogowych inspiracji