Fotografia produktowa Warszawa

Fotografia produktowa Warszawa, Wrocław, Gdynia… tutaj można by wymienić kilkadziesiąt innych miast, w których realizujemy zdjęcia produktowe. Pomimo tego, że każda współpraca zaczyna się podobnie, od maila lub rozmowy telefonicznej, podczas której poznajemy potrzeby marki. To dziś chcielibyśmy skupić się na Warszawie, bo to tu realizujemy najwięcej zdjęć produktowych i sesji z modelami.

Profesjonalna fotografia produktowa Warszawa

Zrealizowanie sesji zdjęciowej dla nowo powstającego brandu jest nie lada wyzwaniem. Przygotowania nad tego tupu sesją zaczynamy od poznania nie tylko samych produktów, ale także założeń marki i jej docelowego Klienta. Wysokiej jakości fotografia produktowa wymaga od naszego zespołu poznania wizji brandu. Dzięki świetnemu rozeznaniu i genialnej pracy zespołowej stworzyliśmy kompleksową oprawę wizualną marki Vlatof. Tak więc zapraszamy do obejrzenia kilku różnych, wybranych zdjęć produktowych, jakie mieliśmy przyjemność wykonać. Oto key visual ekskluzywnych perfum do samochodu.

fotografia produktowa kosmetyki
fotografia produktowa kosmetyki

Oczywiście przy tej realizacji nie mogło zabraknąć również zdjęć packshot. Każdy wie, że e-commerce rządzi się swoimi prawami. Na szczęście my wiemy, jak fotografować produkty premium. Fotografia produktowa to nasza specjalność. Zrealizowane przez nas zdjęcia pozwoliły nowej marce wyróżnić się na tle konkurencji oraz spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Szczególnie wśród fanów motoryzacji, czyli grupy docelowej. Poniżej przykładowe zdjęcia packshot, a jeżeli chcesz więcej zdjęć z tej sesji, koniecznie wpadnij tutaj.

Jeśli szukasz studia fotograficznego, które w sposób kompleksowy wspomoże wizualnie Twoją markę, koniecznie skontaktuj się z nami. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę od lat, czy dopiero starujesz, z przyjemnością stworzymy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia.

Więcej blogowych inspiracji