O nas

Poznaj nasze

studio fotograficzne

Dysponujemy własnym studiem i stawiamy na wysoką jakość zdjęć

Studio Poniekąd

Na co dzień tworzymy niesamowite packshoty, czyli zdjęcia produktów na białym tle oraz zdjęcia still life. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym produkty na zdjęciach są ostre na każdej płaszczyźnie i nie ma na nich niepożądanych rozmyć. Dodatkowo idealnie uwidaczniamy fakturę produktów oraz perfekcyjnie oddajemy ich rzeczywisty kolor. 

Zdjęcia produktowe

To, co wyróżnia nasze studio fotograficzne

Ponad 10 LAT TWORZENIA NOWOCZESNYCH KADRÓW

DZIAŁAMY SZYBKO I SKUTECZNIE

MYŚLIMY NIESZABLONOWO I WYCHODZIMY POZA SCHEMATY

Sony

Zeiss

Profoto

Elinchrom

Manfrotto

Nasze studio fotograficzne wyposażone jest w profesjonalny i niezawodny sprzęt fotograficzny

Tworzymy projekty z pasją

Nasz zespół składa się z doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy stale poszukują nowych, ciekawszych rozwiązań. Organizujemy sesje zdjęciowe od a do z. Do każdej realizacji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dyspozycyjnością i elastycznością. Wyróżnia nas kreatywność, dobra komunikacja i przede wszystkim otwartość na nieszablonowe rozwiązania. Dodatkowo jesteśmy mobilni i gotowi do działania w dowolnym miejscu.

Współpraca z nami to zero stresu. Bez względu na to, czy dany projekt trwa miesiąc, czy 24 godziny, z nami masz pewność, że zostanie on skończony na czas. Jesteśmy elastyczni. Praca połączona z pasją pozwala nam osiągać najlepsze efekty pod względem wydajności i zaangażowania.

Perfekcyjnie i terminowo

Wejdźmy w interakcje

Postaw na wysoką jakość i profesjonalizm

Tworzymy projekty zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i dla małych, lokalnych firm. Każdą współpracę zaczynamy od poznania potrzeb i zbadania celów. Proponujemy rozwiązania idealne dopasowane do wymagań i budżetu. Działajmy razem na sukces Twojej marki.

Wzmacniamy relacje oparte na zaufaniu