Fotografia biżuterii Warszawa

Udane zdjęcia biżuterii można poznać po perfekcyjnym ukazaniu produktu oraz jego wszystkich detali. Bez wątpienia profesjonalna fotografia biżuterii przyciąga wzrok odbiorcy oraz kieruje jego uwagę na wszystkie wyróżniające produkt elementy. W efekcie nie ma miejsca na niedociągnięcia. W tym poście przedstawiamy wybrane zdjęcia z kilku sesji zdjęciowych wykonanych dla marki Ditta Zimmermann. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z procesem ich realizacji.

Olśniewająca fotografia biżuterii Warszawa

Opis tej współpracy zaczniemy tego, że była ona w 100% zdalna. Zasługuje to na szczególną uwagę przy zdjęciach z udziałem modelki, ale o tym za chwilę. 🙂

Każdy wyrób jubilerski wymaga specjalnego podejścia podczas wykonywania zdjęć. Wykorzystane kruszce, kamienie szlachetne oraz wszelkie dodatki powodują, że dosłownie do każdego produktu należy podejść w sposób indywidualny.
Aby pokazać wszystkie detale i niuanse, pierścionków, podczas realizacji sesji dla tej marki fotografujemy produkty z 3 różnych perspektyw. Wykonanie więcej niż jednego ułożenia daje gwarancję dobrego przedstawienia produktu Klientowi. Dodatkowo, wykonując zdjęcia biżuterii, zawsze korzystamy z techniki focus stacking. Dzięki temu nawet tak małe produkty, jak pierścionki, kolczyki, czy np. zawieszki zawsze są ostre i nie posiadają niepożądanych rozmyć. Taka precyzja pozwala potencjalnym Klientom dostrzec choćby najdrobniejszy element, czy zdobienie pierścionka.

Fotografia biżuterii Warszawa Studio Poniekąd 5

Detale jak na dłoni

Dopełnieniem fotografii packshot są zdjęcia pierścionków na dłoni modelki, które w najlepszy sposób prezentują proporcje pierścionka i jego wygląd „na żywo”. Wykonanie tego typu sesji zdalnie wymaga zarówno dobrego wyczucia potrzeb i stylu, jak i bardzo dobrej komunikacji. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, oferujemy kilka ujęć jednego produktu do wyboru.

Realizacja sesji produktowej z udziałem modelki wymaga zwracania uwagi na wiele różnych aspektów na raz. Ważne jest między innymi to, jak prezentuje się produkt oraz jak wygląda modelka, czy jej ubranie. Każde zdjęcie jest pracą w pełnym skupieniu i gotowości do ewentualnych zmian, tak by wybór tego ,,jedynego” zdjęcia nie był łatwy. 🙂

Błysk, na wagę złota

Biżuteria ma oczarować potencjalnego Klienta i dodać mu blasku. Jeżeli swoje produkty oferujesz w sprzedaży online, ich zdjęcia muszą przykuwać uwagę odbiorcy. Powiemy więcej, powinny wręcz dać mu namiastkę realnego obcowania z produktem, niczym w salonie jubilerskim. Łącząc kilka zdjęć packshot ze zdjęciami na modelce masz pewność, że nie tylko wyróżniasz się na tle konkurencji, ale i stajesz na wysokości zadania w sprawie zaprezentowania produktu potencjalnym Klientom.

Realizacja dla tej marki to świetny przykład wyważenia potrzeb Klienta oraz powtarzalności każdej kolejnej sesji. Zarówno pod kątem ułożenia produktów czy ich kolorów, jak i zachowania powtarzalnego klimatu zdjęć na modelce.

Zachęcamy do obejrzenia naszych innych realizacji. Jeśli szukasz profesjonalnego studia fotograficznego, dla którego fotografia biżuterii nie ma tajemnic, koniecznie wyślij do nas swoje zapytanie. Z przyjemnością przygotujemy ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

Więcej blogowych inspiracji